Szkolenie e-learningowe Ochrona zieleni w zamówieniach publicznych

Zapraszamy do udziału w nowym, bezpłatnym szkoleniu e-learningowym dostępnym na platformie szkoleniowej Fundacji Sendzimira. Kurs Ochrona zieleni w zamówieniach publicznych skierowany jest do osób zaangażowanych w zarządzanie zielenią.

Może być realizowany w dowolnym momencie, w trybie indywidualnym. Osoby, które z sukcesem ukończą szkolenie otrzymają certyfikat.

Cele szkolenia

Celem szkolenia e-learningowego jest wyposażenie uczestników w wiedzę, która pozwoli lepiej planować, zlecać i nadzorować usługi związane z pielęgnacją zieleni oraz minimalizować niszczenie zieleni w czasie prowadzonych prac budowlanych.

Struktura kursu

Kurs składa się z czterech modułów. Realizacja całego szkolenia zajmuje około 4 godziny, z czego najwięcej nauki jest w pierwszym module. Naukę można przerwać w dowolnym momencie i wrócić do niej w miejscu, w którym została przerwana, w późniejszym czasie.

Szkolenie kończy się testem zaliczeniowym. Uczestnicy, którzy uzyskają minimum 55% punktów z testu otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Aby wziąć udział w szkoleniu wejdź na platformę szkoleniową Fundacji Sendzimira i przyciśnij przycisk zapraszamy na nowe szkolenie.

Następnie jeśli brałeś/aś udział w naszych szkoleniach e-learningowych wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i samodzielnie zapiszesz na kurs.

Jeśli nie brałaś/eś jeszcze udziału w naszych szkoleniach e-learningowych musisz stworzyć nowe konto – zarejestrować się na platformie. Rejestracja wymaga potwierdzenia przez link w mailu (jeśli nie otrzymasz maila proszę sprawdzić w spamie).

W razie problemów technicznych prosimy o kontakt office(at)sendzimir.org.pl

Zapraszamy!

——————————————————————–

Szkolenie przygotowane w ramach projektu Międzysektorowa współpraca na rzecz zieleni w polskich miastach dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko i współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Za treści zawarte w szkoleniu odpowiada wyłącznie Fundacja Sendzimira.